baner.png

ZAPISZ SIĘ
I OTRZYMAJ OFERTĘ JAKO PIERWSZY
ZARAZ PO JEJ OGŁOSZENIU!

Dzięki przesłaniu wypełnionego formularza, dostaniesz bezpośrednio ofertę, gdy ta już będzie dopięta na ostatni guzik! To ważne ponieważ LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA, a kto pierwszy ten lepszy.

¡Vamos!

Kotwica 1

9 i 10 edycja

PadelCamp.PL

WRZESIEŃ:
17-23.09.2024

PAŹDZIERNIK:
08-14.10.2024

Sprawdź kolejną, już dziewiątą i dziesiątą edycję PadelCamp.pl na Majorce i rozwijaj swoje umiejętności niezależnie od poziomu zaawansowania.

Ucz się techniki i taktyki z najlepszymi trenerami z Hiszpanii spędzając czas na słonecznej wyspie trenując na obiekcie z 6 kortami do padla! Odpoczynek i regenerację zapewni Ci komfortowy hotel, plaża, pyszne jedzenie i pozytywna atmosfera.

Sprawdź też nasz NOWY PROGRAM i NOWE TERMINY!!!

Hiszpańska kadra trenerska

Treningi prowadzą wielokrotni mistrzowie Balearów Juan David Perez i Javi Romàn. Międzynarodowi trenerzy realizują sesje w oparciu o hiszpańską metodologię na każdym poziomie zaawansowania. Aktywni zawodnicy w turniejach międzynarodowych.

10898ED6-63F7-402C-B429-AD0DD57A85FA.jpeg

Najlepsze obiekty treningowe

Nowa lokalizacja Padel Costa Calvià w Palmanova!
Klub z 6 nowymi kortami do padla, basenem i restauracją. To tu trenujemy i odpoczywamy przy napojach chłodzących. Klub ten znajduje się w bliskim sąsiedztwie Hotelu.

Dogodne zakwaterowanie

Oferujemy zakwaterowanie w kilku wariantach w zależności od potrzeb. U nas znajdziesz komfortowy hotel z wysokim standardem i ekonomiczną opcję, żeby wypocząć po treningach. A wszystko w bezpośrednim sąsiedztwie klubu padlowego. Szczegóły wkrótce.

ZOBACZ

Pełną wersję filmu znajdziesz na YouTube klikając w link

PODARUJ WYJAZD NA CAMP

Sam wybierasz kwotę jaką chcesz przeznaczyć na prezent, a my rejestrujemy voucher i wysyłamy Ci w formie elektronicznej imienny voucher podarunkowy na padelcamp.pl do wykorzystania w 2023 roku.

Otrzymujesz także wysokiej jakości spersonalizowany
plik do wydruku.

sponsorzy_edited.jpg