TRENUJ Z NAJLEPSZYMI

Fundacja Espanola wspiera rozwój Padla w Polsce z najlepszymi!
Sprawdź Padel Camp na Majorce i rozwijaj swoje umiejętności niezależnie od poziomu zaawansowania.
Ucz się techniki i taktyki z najlepszymi trenerami z Hiszpanii spędzając czas na słonecznej wyspie trenując
na obiekcie z 7 kortami do Padla! Odpoczynek i regenerację zapewni Ci komfortowy hotel, plaża, pyszne jedzenie i pozytywna atmosfera.

Hiszpańska kadra trenerska

Treningi prowadzą wielokrotni mistrzowie Balearów Juan David Perez i Javi Romàn. Certyfikowani międzynarodowi trenerzy realizują sesje w oparciu o hiszpańską metodologię na każdym poziomie zaawansowania. Aktywni zawodnicy w turniejach międzynarodowych.

Zrzut ekranu 2022-08-3 o 11.24.36.png

Najlepsze obiekty treningowe

Padel Costa Calvià to klub z 7 kortami do padla, boiskiem piłkarskim, placem zabaw i barem. To tu trenujemy
i odpoczywamy przy napojach chłodzących. Klub ten znajduje się 200 metrów od Hotelu.

vistasol2017_piscina04-1173x800.jpg

Komfort i regeneracja

Gwarantowany wypoczynek zapewnia Vistasol Hotel*** z basenem i SPA w pokojach dwuosobowych w centrum Magaluf w otoczeniu restauracji, 300 metrów
od plaży i 200 metrów od kortów Padel Costa Calvià.

PODSTAWOWE INFORMACJE

Terminy Campu:

• 05-10 Października

• 19-23 Października

*w przypadku lotów z Katowic gwarantujemy dodatkowy nocleg do poniedziałku po zakończeniu Campu,

Lokalizacja:

Magaluf - miejscowość na wyspie Majorka w Hiszpanii (region Baleary)

Zakwaterowanie:

Hotel***: Vista Sol Apartments w pokojach dwuosobowych

Wyżywienie: BB (śniadania)

*istnieje możliwość wykupienia pokoju jednoosobowego w cenie 25€/doba

Obiekty treningowe:

Klub Padel Costa Calvià - 7 kortów do padla położone 3 min spacerem od Hotelu

OFERTA

4 godziny gry w Padla dziennie:

• 2 godziny treningu w godzinach porannych

• 2 godziny sparingów po sieście

Treningi prowadzone są przez hiszpańskich trenerów, wielokrotnych mistrzów Balearów na codzień pracujących w Klubie Padel Costa Calvià.

Integracja:

• Pierwszego dnia spotykamy się na kolacji powitalnej

• Ostatniego dnia Campu kończymy kolacją pożegnalną

Turniej:

• W sobotę gramy turniej, na który zapraszamy także lokalnych zawodników, aby mieć możliwość podjęcia rywalizacji międzynarodowej

Pamiątkowa koszulka:

• Każdy uczestnik otrzyma personalizowaną koszulkę marki JOMA, więc pamiętaj aby podać rozmiar i ksywkę!

Opieka rezydentów:

• Na miejscu możesz liczyć na wsparcie językowe i informacyjne, ponieważ w trakcie całego wyjazdu razem z grupą aktywnie uczestniczyć będzie dwóch organizatorów Campu.

• Transfer lotniskowy do Hotelu, a także transfer powrotny na lotnisko w Palma de Mallorca

CENA

600 €​

Cena nie zawiera kosztów lotów, jednak w kwestii organizacji transportu lotniczego służymy pomocą. Terminy Campu są skorelowane z lotami z Warszawy i Katowic lotem bezpośrednim.

Orientacyjny koszt lotu w obie strony to około 498 zł
(koszt zależny od przewoźnika, wybranych opcji bagażowych i terminu zakupu biletów)

Jeżeli masz pytania dzwoń lub pisz:

tel. (+48) 600 825 215

e-mail: kontakt@padelcamp.pl

§1234.png

Zarezerwuj miejsce

Preferowany temin obozu: (można wybrać dwie opcje).
Chcę lecieć z:
arrow&v

Gracias! Dziękujemy za zgloszenie!

nox_red_pantone 3_edited.png
padelshop_edited.png