top of page
  • Zdjęcie autoraBartosz

Domowy trening po świętach! Spal kalorie z Españolą!

Święta udane? Rybka dobrze usmażona? Barszczyk z uszkami smakował? Mamy nadzieję, że tak! No, ale jak to się mówi święta, święta i po świętach... Przerwa pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem to idealny czas, by spalić kalorie i odbyć domową sesję treningową, aby kontynuować regularne treningi. (A o tym, co dają regularne treningi odsyłamy do wcześniejszego artykułu, link znajdziecie na końcu)


Zacznijmy od miejsca, w którym będziemy trenować. Niech to będzie pokój, w którym jest najwięcej przestrzeni. Psst... Spokojnie, niczego nie stłuczemy, ani nie zbijemy!

Stwórzmy pole, niech to będzie kwadrat. Użyjmy wyobraźni, z czego ten kwadrat możemy zrobić (Podpowiemy, że skarpetki są idealne).

Skoro mamy już "infrastrukturę" czas przejść do ekwipunku. Przede wszystkim będzie nam potrzebna piłka, ale spokojnie, nasze ćwiczenia będą bezpieczne. Następnie ubierzmy się tak, żeby było nam wygodnie. Polecamy krótkie spodenki, koszulkę z krótkim rękawem oraz buty halówki. Ostatnia rzecz to butelka wody, niech stoi obok naszego kwadratu.