top of page
  • Zdjęcie autoraTrener

Historie rodzinne w Españoli

Fundacja Espanola od wielu lat realizuje swoją misję zarażania dzieci sportem. Jednak, aby nasz cel mógł być zrealizowany nieodzownym i najważniejszym elementem układanki wychowywania dzieci w sporcie jest wsparcie rodzica.

Dzięki zaufaniu do naszych trenerów, organizowanych wydarzeń i prowadzonych zajęć ogólnorozwojowych Niños oraz akademii piłkarskiej tworzą się niesamowite historie rodzinne.


Z tego powodu jest nam niezmiernie miło i chcemy przybliżyć dlaczego dołączają do nas całe rodziny. Tak jak to miało miejsce w rodzinie Pani Moniki i Pana Łukasza.

"Dlaczego nasza rodzina kocha sport i uwielbia Klub sportowy Espanola? Aktywny tryb życia wzmacnia więź, integruje. Widząc swoje sportowe zmagania jesteśmy świadkami swoich sukcesów i porażek co buduje nasze charaktery, możemy zobaczyć siebie z innej perspektywy. Sama aktywność fizyczna sprzyja dbaniu o zdrowie jak i również przyczynia się do wydzielania endorfin co samo w sobie jest wspaniałe. Podczas aktywności sportowych, możemy spędzać czas razem, wspierając się, poznając swoje możliwości, nowe miejsca, a przy tym świetnie się bawiąc. Kiedy któreś z nas bierze udział w rywalizacji sportowej reszta mu kibicuje, wspiera, daje siłę swoim dopingiem co z pewnością dodaje skrzydeł. Chwilę spędzone na sportowo są bezcenne i profilaktycznie nieocenione. Syn to wszystko od 10 lat odnajduje w drużynie Espanola - poczucie wspólnoty, bezpieczeństwa i profesjonalizmu, sprawiają, że jego umiejętności sportowo – piłkarskie z każdym rokiem są coraz lepsze. Dzięki wspaniałej atmosferze w drużynie zawiązały się przyjaźnie, które trwają od lat. Nasza córka również dołączyła do rodziny Espanoli, bo zajęcia Ninios to najlepsza inwestycja w rozwój sportowy, emocjonalny i edukacyjny naszej pociechy. Uczestnicy zajęć mają ogromną szansę żeby poczuć się wyjątkowymi. W kwestiach wolnego czasu podczas wakacji i ferii zimowych - Akademia nigdy nie zawodzi, organizuje profesjonalnie półkolonie i obozy gdzie na dzieciaki czeka szereg sportowych i rekreacyjnych atrakcji. Trzeba też wspomnieć, że mocnym akcentem drużyny są wspaniali rodzice w tych relacjach panuje tolerancja i wzajemny szacunek. " Pani Monika

Bardzo się cieszymy, że możemy pracować z jej małą córeczką i mieć wpływ na wszechstronny rozwój syna, który od wielu lat gra z nami w zespole z Chorzowa.Trzeba jednak przyznać jedno i za to podziękować. Mianowicie dziękujemy za ogromne wsparcie, wyrzeczenia i poświęcony czas w niejedną słoneczną sobotę, czy ulewny piątek, gdy wybrali Państwo uczestnictwo w zajęciach lub meczu ligowym. Przecież dzieci mogły robić wszystko, a jednak byliście z nami. Wspólne ćwiczenia mamy i taty z dziećmi podczas zajęć Niños i kibicowanie w zmaganiach piłkarskich to ogromny wkład w rozwój dzieci i wspieranie naszej idei.

Dziękujemy!

237 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Opmerkingen


Post: Blog2_Post
bottom of page