top of page
  • Zdjęcie autoraTrener

Odkrywanie Diamentów: Pozytywna Selekcja w Academii Espanola na Śląsku

W świecie piłkarskim często mówi się o "selekcji", o odrzucaniu i wybieraniu, o określaniu, kto jest "wystarczająco dobry" na danym etapie. Jednak my w KS Academia Espanola na Śląsku podchodzimy do tego zupełnie inaczej. Nasza filozofia oparta jest na odwróconej selekcji - czyli na odkrywaniu diamentów wśród młodych talentów.Wszyscy Mają Szansę

W naszej akademii każde dziecko, niezależnie od swojego aktualnego poziomu umiejętności, ma szansę na rozwijanie swojego piłkarskiego potencjału. Naszą misją jest stworzenie przyjaznego i inspirującego środowiska, w którym każdy ma możliwość awansu i osiągnięcia sukcesu. Dlatego też praktykujemy pozytywną selekcję.


Co To Oznacza?

W przeciwieństwie do wielu innych klubów piłkarskich, nie odrzucamy żadnego zawodnika. Wręcz przeciwnie - jeśli zauważymy, że jakiś młody gracz wyróżnia się swoim zaangażowaniem, determinacją i postępem, to zapewniamy mu szansę na awans. Jeśli jesteśmy przekonani, że dziecko jest gotowe na wyzwanie wyższego poziomu treningowego, przenosimy je do grupy starszej. To nie tylko pozwala im na ciągły rozwój, ale także motywuje innych, pokazując, że ciężka praca przynosi efekty

.

Dla Wszystkich, Bez Wyjątku

Nie ważne, czy Twoje dziecko dopiero zaczyna swoją piłkarską przygodę, czy może ma już pewne umiejętności - w KS Academia Espanola na Śląsku znajdzie się dla niego odpowiednia przestrzeń. Nasza drużyna szkoleniowa skupia się na indywidualnym podejściu do każdego uczestnika, pomagając im rozwijać umiejętności, budować pewność siebie i pasję do piłki nożnej.


Zapraszamy Do Nas!

Jeśli masz wątpliwości co do obecnej akademii, w której trenuje Twoje dziecko, albo usłyszałeś, że w innych klubach istnieją ograniczenia i restrykcje, zapraszamy Cię serdecznie do zapoznania się z KS Academia Espanola na Śląsku. Nasza pozytywna selekcja stawia na rozwój każdego talentu, bez względu na poziom wyjściowy. Niezależnie od sytuacji, zawsze jesteśmy gotowi przyjąć nowych zawodników do naszej piłkarskiej rodziny.


Zapisz Dziecko już Dziś!

Nie czekaj dłużej. Jeśli zależy Ci na rozwoju piłkarskim swojego dziecka w przyjaznym i wsparciem otoczonym środowisku, to KS Academia Espanola na Śląsku jest właśnie dla Ciebie. Skontaktuj się z nami już teraz i daj swojemu dziecku szansę na odkrycie piłkarskich możliwości, jakie drzemią w nim od samego początku.


Dołącz Do Naszej Rodziny - KS Academia Espanola na Śląsku. Twój Dzień, Twój Talent, Nasza Pasja.


www.espanola.pl

97 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page