top of page
  • Zdjęcie autoraBartosz

Jak się nie ma co się lubi...

Zaktualizowano: 31 mar 2021

Nastał po raz kolejny trudny czas dla Nas trenerów, dla Was zawodników, dla Was kibiców... Postanowiliśmy podjąć zatem odpowiednie kroki, by nie stać w miejscu. Nie możemy pozwolić na to, aby dzieci nie mogły trenować! Rozpoczynamy zatem dwutygodniowy cykl zajęć ONLINE i właśnie w tym wpisie opowiemy Wam o zaletach trenowania w takim trybie. Niestety na chwilę obecną nie ma innego sposobu na zastąpienie prawdziwych treningów, ale istnieje możliwość zadbania o kondycję i zniwelowania braku ruchu.

Zacznijmy od samego sensu prowadzenia zajęć w takim trybie, otóż mamy świadomość tego iż nasze pociechy spędzają dużo czasu przed komputerem, dlatego warto wstać z fotela, odstawić Brawl Stars, Rocket League, czy Fornite i poświęcić 3 razy w tygodniu te 45 minut na trening! Dwa tygodnie? Wydaje się nie tak długo, a skutki braku treningów byłyby aż nadto widoczne. Mowa tu oczywiście o samej kondycji, której zaniedbywanie mogłoby przynieść negatywne skutki przy powrocie na boisko.


Zajęcia ONLINE zwiększają liczbę treningów w tygodniu, więc Wasze pociechy mają możliwość uczestnictwa w trzech jednostkach treningowych w tygodniu. Jest to swego rodzaju szansa sprawdzenia swojej kondycji oraz sił.


Podczas treningów online rodzice mają możliwość zobaczenia jakie dziecko zrobiło postępy podczas zajęć bez publiczności. Mamy świadomość, że wielu z Was na to czeka, na to by usiąść na trybunie i zobaczyć trening w roli kibica.


Jeżeli zdarzy się sytuacja, że nie mamy miejsca w domu czy mieszkaniu na możliwość przeprowadzenia jednostki treningowej polecamy pójście do parku lub chociażby na polanę. Dopływ świeżego powietrza ułatwi nam uczestnictwo i poczujemy się jak na prawdziwym treningu.


Drodzy Rodzice, zdajemy sobie sprawę, że normalny trening nigdy nie zostanie zastąpiony treningiem ONLINE, ponieważ nie mamy kontaktu z rówieśnikami i dalej musimy wpatrywać się w ekran, natomiast jest to aktualnie jedyne co możemy dla Was zrobić, dla Was i dla aktywności fizycznej Waszych pociech! Mamy nadzieję, że powrót na boisko będzie szybki!


Krótki terminarz naszych treningów:

Wtorek: Trening motoryczny (szybkość, siła, kondycja, koordynacja)

Środa: Trening ball master (technika indywidualna z piłką)

Czwartek: Gry i zabawy wspierające ogólny rozwój (zajęcia ogólnorozwojowe)


No i oczywiście podział na grupy: Roczniki 2016-2014 (16:30 - 17:15)

Roczniki 2013-2012 (17:30 - 18:15)

Roczniki 2011 i starsi (18:30 - 19:15)


To co? Widzimy się na Zoomie?


Śledźcie nasz profil na Facebooku oraz Instagramie!

140 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page