Informacje organizacyjne

DRODZY RODZICE

Wracamy do treningów w Akademii Española!

Informujemy, że od 4 maja 2020 rozpoczynamy treningi w naszej akademii. Z uwagi na obecną sytuację zajęcia będą się odbywały za pośrednictwem platformy on-line oraz na boiskach w małych grupach, w formie treningu indywidualnego.

Szczegóły poniżej.

TRENINGI ON-LINE

Dla wszystkich zawodników naszej akademii uruchamiamy zajęcia on-line za pośrednictwem platformy zoom.

Dzięki dwutygodniowym testom i uruchomieniu pakietu premium niniejszej aplikacji jesteśmy w stanie przeprowadzić trening zdalnie dla dzieci we własnych grupach treningowych.

Narzędzie to pozwala na interakcję pomiędzy trenerem i zawodnikami, a także pomiędzy dziećmi. Jesteśmy przygotowani, aby zajęcia odbywały się w najwyższej możliwej jakości dlatego już 4 maja otrzymają Państwo szczegółowe informacje dotyczące uruchomienia treningów majowych.

SZCZEGÓŁOWY GRAFIK ZAJĘĆ W LINKU PONIŻEJ

IMG_20200428_171249_edited.jpg

Treningi on-line:

- odbywać się będą dla wszystkich zawodników i grup akademii 1 raz w tygodniu

- będą prowadzone przez trenera, który pracował z grupą dotychczas

- zostaną zrealizowane dzięki specjalnej strukturze

- zostanie zrealizowany specjalny plan treningowy ukierunkowany na czucie piłki,  motorykę ze szczególnym uwzględnieniem koordynacji oraz percepcję.

- w treningu można uczestniczyć za pomocą komputera, laptopa, tabletu lub telefonu komórkowego przebywając w domu, w parku, orliku lub na ogrodzie.

Płatność za miesiąc maj zostaje OBNIŻONA ze 129 zł  do 79 zł
jednak osoby chcące nas wspomóc mogą dokonać standardowej płatności 129 zł, w zamian otrzymają limitowaną koszulkę z napisem „tata trener” lub „mama trener”
(w tytule przelewu prosimy wpisać rozmiar koszulki i opcję mama/tata)

TERMINY TRENINGÓW BĘDĄ PODOBNE DO TERMINÓW, W KTÓRYCH DZIECI UCZĘSZCZAJĄ NA ZAJĘCIA NORMALNIE (nie dotyczy grup łączonych)

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE LOGOWANIA NA PLATFORMĘ OTRZYMAJĄ PAŃSTWO DROGĄ SMS
I MAIL DZIEŃ PRZED TRENINGIEM.

TRENINGI INDYWIDUALNE
W MAŁYCH GRUPACH

opcja dla chętnych

Zapraszamy do zapisów na treningi, które odbywać się będą w małych grupach.– treningi w grupach do 6 osób na boisku  z naszymi trenerami.

Podczas treningów zostaną zachowane wszelkie środki ostrożności i zalecenia Ministerstwa Zdrowa i Ministerstwa Sportu, a sam trening będzie bezkontaktowy.

Podczas ich trwania zostaną zrealizowane:

- specjalny program umiejętności indywidualnych (prowadzenie piłki, zwody, podania piłki, strzały)

- program zdolności motorycznych (szybkość, koordynacja, wytrzymałość i prawidłowe nawyki ruchowe)

- treningi zostaną przeprowadzone zgodnie ze zasadami bezpieczeństwa

- czas trwania treningu to 60 min

Miesięczny koszt treningów to 179 zł

(1 trening online + 1 trening w małej grupie tygodniowo
w miesiącu maj 2020).

Liczba miejsc ograniczona.

ZAPISY W LINKU PONIŻEJ

youth-soccer-drill.jpg

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

podczas treningów indywidualnych

- w treningu mogą brać udział zawodnicy wyłącznie zdrowi (bez objawów jakichkolwiek chorób)
- w treningu mogą wziąć udział zawodnicy, którzy sami lub ich rodziny nie przebywają na kwarantannie.
- zawodnik na trening musi przyjechać przebrany (brak możliwości korzystania z sanitariatów i szatni)
- trening zostanie przygotowany przed przybyciem zawodników (dzieci nie będą miały kontaktu ze stożkami, talerzykami)
- każdy zawodnik zobowiązany jest trenować własną piłką
- przed treningiem i po jego zakończeniu zawodnicy będą dezynfekować dłonie (środki dezynfekcyjne będą na wyposażeniu u trenerów).
- zawodnicy od zbiórki po zakończenie treningu będą przebywać we własnych strefach
- rodzice czekający na zawodników nie mogą się gromadzić w grupy