top of page

PROJEKTY MIĘDZYNARODOWE

Fundacja Rozwoju Sportu Espanola i KS Academia Espanola uczestniczą w wielu projektach międzynarodowych wspieranych finansowo przez Unię Europejską. Jesteśmy szczególnie mocno zaangażowani w projekty sportowe programów ERASMUS+ SPORT. Realizujemy działania w zakresie rozwoju i promocji sportu dzieci i młodzieży, osób starszych, osób z niepełnosprawnościami, obszarów wiejskich i działań w aglomeracjach, a także działamy w zakresie cyfryzacji w sporcie i promocji nowych dyscyplin. Dzięki wieloletnim staraniom współpracujemy z organizacjami z Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Czech, Słowacji, Serbii, Rumunii, czy Grecji. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe wyzwania i chcemy promować kulturę fizyczną na arenie międzynarodowej!

Flaga Unii Europejskiej
POWRÓT DO TRENINGÓW: Tekst
RASI_LOGO_WEB.png

Rular Areas and Sport Inclusion

Międzynarodowy projekt Erasmus+ Sport skupiony na możliwościach wdrażania sportu w obszary wiejskie realizowany wraz z partnerami z Hiszpani, Włoch, Rumunii i Słowacji zakończony w 2022 roku.

SUPKID1214.png

SUPKID

Projekt Erasmus+ Sport skoncentrowany na wsparciu dzieci i młodzieży w rozwoju sportowym i gromadzeniu dobrych praktyk dla ich wspierania przez trenerów wielu dyscyplin sportowych. Realizacja z NGO z Hiszpanii, Czech i Portugalii i Polski

Pobierz podręcznik z najlepszymi praktykami:


PODRĘCZNIK

Coaching Padel – COPA

W 2023 roku zrealizowaliśmy projekt programu Erasmus+ Sport w ramach mobilności kadry sportowej, który umożliwił 10 uczestnikom wyjazd szkoleniowo-obserwacyjny do Hiszpanii.

Polscy trenerzy padla uczyli się jak szkolić w na Majorce!

Projekt został sfinansowany ze środków Unii Europejskiej

gwa_edited.png

Girls with atitude

Międzynarodowy projekt Erasmus+ Sport skupiony na sporcie kobiet, realizacja obozu sportowego dla dziewczyn grających w piłkę nożną oraz konferencja podsumowująca. Projekt przy współpracy z organizacjami z Serbii, Włoch, Grecji i Polski trwający do końca 2023 roku

Rekomendacje dla kobiecego sportu oparte na realizowanym projekcie w załącznikach poniżej w dostępnych wersjach językowych:

POLISH
ENGLISH
GREEK
SERBIAN

ITALIAN
 

ECOSPORT LOGO-3wqer.png

ECOSPORT

Projekt Erasmus+ Sport skoncentrowany na ekologicznych rozwiązaniach w sporcie i wdrażaniu prawidłowych zachowań zawodników, kibiców, rodziców i wszystkich uczestniczących w aktywności fizycznej. Promocja dobrych nawyków z wykorzystaniem najnowszych środków cyfrowego przekazu. Projekt realizowany z organizacjami z Hiszpanii, Portugalii, Czech i Polski.

Spring 2.0-01.png

SPRING 2.0

Projekt dofinansowany przez Erasmus+Sport skoncentrowany na włączeniu uchodźców i osób migrujących do aktywności sportowej z naciskiem na dzieci i młodzież. Realizacja szkoleń i rozpowszechnianie zdobytej wiedzy przy kooperacji z organizacjami z krajów sąsiadujących z Ukrainą tj. Polski, Rumuni i Słowacji. Projekt prowadzony przez NGO z Hiszpanii.

padelcamp słowo.png

PADELCAMP.PL

Projekt własny polegający na organizacji obozu szkoleniowego dla zawodników i trenerów z Polski w dyscyplinie Padel. Wyjazd organizowany w Hiszpanii na Balearach - wyspa Majorka.

EN-Funded by the EU-BLACK Outline.png
bottom of page