top of page
WhatsApp Image 2020-07-21 at 15.11.28.jp

Szanowni Rodzice!

Jako Klub Sportowy i Akademia Piłkarska, zawsze dążymy do zapewnienia naszym młodym zawodnikom, jak najlepszych warunków rozwoju. Nasza misja to nie tylko kształtowanie umiejętności piłkarskich, ale przede wszystkim dostarczanie niezapomnianych przygód sportowych.

 

W turniejach i rozgrywkach ligowych udział bierze już ponad 12 naszych zespołów na Śląsku. Każdy zespół rozgrywa średnio 20-30 spotkań w roku, co daje ponad 250 rozgrywek w każdym sezonie.


Chcemy, aby nasze dzieci miały szansę uczestniczyć w rozgrywkach, i prestiżowych turniejach, co niestety generuje dodatkowe koszty poza naszym standardowym budżetem. Po przeprowadzonym audycie finansowym otwieramy możliwość współpracy w ramach partnera lub sponsora, który mógłby wesprzeć naszą Akademię na poczet dodatkowych jednostek
w postaci meczów i rozgrywek turniejowych.


Jak możecie pomóc?


Jeśli znacie organizacje, czy osoby, które mogą być zainteresowane partnerstwem, prosimy o polecenie nas. Wasze wsparcie może pomóc nam w zrealizowaniu tego projektu, a jednocześnie może przynieść korzyści także dla potencjalnego sponsora. Zapraszamy również do spotkania z nami w celu omówienia szczegółów tej inicjatywy. Jesteśmy przekonani, że razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.


Dziękujemy za Wasze zrozumienie i gotowość do rozważenia tej propozycji. Jeśli macie Państwo pytania lub chcecie podzielić się swoimi pomysłami, śmiało dajcie nam znać.

Z poważaniem

Zarząd Fundacji Espanola

Kontakt:

Mariusz Talarczyk

tel. +48 600 825 215

mariusz@fundacjaespanola.pl

Akcja poleć znajomego: Kontakt
bottom of page