top of page

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

Zacznij działać

rekrutacja_edited.jpg

ZOSTAŃ TRENEREM

Zgłoś swoją kandydaturę

Lubisz sport i pracę z dziećmi? Jeżeli jesteś też energiczny

i chcesz się rozwijać zawodowo wyślij nam swoje CV.

Naszym trenerom gwarantujemy pakiet szkoleń i atrakcyjne wynagrodzenie.

Szukamy kandydatów do prowadzenia zajęć ogólnorozwojowych Española Niños do 5 roku życia oraz trenerów dla dzieci trenujących w Akademii Española.

Wyślij nam swoje CV

BĄDŹ NASZYM PARTNEREM

Dodaj nam skrzydeł

Fundacja Rozwoju Sportu Espanola docenia hojność i zaangażowanie osób takich jak Ty. Nawet najmniejsze wsparcie sprawia, że Organizacja non-profit rośnie w siłę i może zdziałać więcej. Chcemy udzielić Ci wszystkich informacji na temat wybranego przez Ciebie sposobu wsparcia, dlatego skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania.

DSC00050_edited.jpg
IMG (431 of 433).jpg

ZAPRASZAMY WOLONTARIUSZY

Zmieniaj świat

Chcesz się do nas przyłączyć, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zostań wolontariuszem i skorzystaj z niesamowitej okazji, by przyczynić się do realizacji naszych celów. Pamiętaj, że każde, nawet najdrobniejsze działanie, to krok w kierunku lepszego jutra. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak możesz pomóc.

OTWÓRZ ODDZIAŁ

Podążaj własną ścieżką z nami

Jeżeli chcesz rozpocząć samodzielną działalność i mieć z niej prawdziwą przyjemność oraz widzieć ciągłe efekty realizacji swoich planów otwórz własny oddział Academii Espanola. Dysponujemy całą wiedzą, planem, programem szkoleniowym i niezbędnymi materiałami i narzędziami, które wykorzystasz do tworzenia czegoś więcej niż po prostu biznes.

Spotkajmy się i porozmawiajmy.

WhatsApp%2520Image%25202019-08-28%2520at
Współpraca: Zaangażuj się
bottom of page